Президент Шавкат Мирзиёев Қоҳирадаги "Ал-Иттиҳодия" саройида тантанали кутиб олинди
Президента Шавката Мирзиёева торжественно встретили во дворце "Аль-Иттихадия" в Каире
Қоҳирадаги “Ал-Иттиҳодия” саройида расмий ташриф билан Миср Араб Республикасида бўлиб турган Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёевни тантанали кутиб олиш маросими бўлиб ўтди.
Во дворце «Аль-Иттихадия» в Каире состоялась торжественная церемония встречи Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева, пребывающего в Арабской Республике Египет с официальным визитом.
#Mirziyoyev #tashrif #Misr #hamkorlik
Қоҳирадаги “Ал-Иттиҳодия” саройида Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев ва Миср Араб Республикаси Президенти Абдулфаттоҳ ас-Сисининг музокаралари бўлиб ўтди.
Во дворце “Аль-Иттихадия” в Каире состоялись переговоры Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева и Президента Арабской Республики Египет Абдельфаттаха ас-Сиси.
#Mirziyoyev #tashrif #Misr #muzokaralar
⚡️Қашқадарё вилояти ҳудудидан ўтувчи автомобиль йўлларининг ёқасида ҳайдовчиларни огоҳликка, сергакликка, қоидаларга риоя этишга чорловчи тарғибот баннерлари ўрнатилмоқда.
‼️Мақсад — ҳаракат иштирокчилари томонидан қоидаларга риоя этилишини таъминлаш ва бу орқали йўл-транспорт ҳодисаларининг олдини олишдир.