🗻Айни вақтларда "Қамчиқ" довонидан ўтувчи А-373 автомобиль йўлининг 224-250 километрлари оралиғида қор ёғмоқда
🚘 Ҳайдовчилардан оралиқ масофани сақлаб, тезликни меъёрдан оширмасдан, қоидаларга риоя қилган ҳолда ҳаракатланишларини сўраймиз.
📱Ижтимоий тармоқда "Damas" русумли, 80K610NA давлат рақам белгили автомобиль ҳайдовчиси қарама-қарши ҳаракатланиш учун мўлжалланган томонга чиқиб ҳаракатланганлиги акс этган видео тарқалди.
📹Видео Бухоро вилояти ИИБ ЖХХ ЙҲХБ ходимлари томонидан ўрганилиб, мазкур автомобиль ҳайдовчиси М.Н.га нисбатан Ўзбекистон Республикаси МЖтКнинг 128⁵-моддаси иккинчи қисми тартибида маъмурий баённома расмийлаштирилди.
‼️Барча ҳайдовчилардан белгиланган қоидаларга риоя қилишларини сўраймиз.
🗻"Қамчиқ" довонида қор ёғишда давом этмоқда
🚘Довон йўлида транспортлар ҳаракати давом этмоқда. Ҳайдовчилардан эҳтиёткорлик билан ҳаракатланишларини сўраймиз.
🗻"Қамчиқ" довонида қор ёғишда давом этмоқда 🚘Довон йўлида транспортлар ҳаракати давом этмоқда. Ҳайдовчилардан эҳтиёткорлик билан ҳаракатланишларини сўраймиз. 👉 @YHXX_UZ
🗻"Қамчиқ" довонидан ўтган автомобиль йўлида махсус техникалар ёрдамида қорларни тозалаш ишлари олиб борилмоқда
‼ ️Ҳайдовчилардан оралиқ масофани сақлаб, тезликни меъёридан оширмасдан ҳаракатланишларини сўраймиз.
🔹Хизмат кўрсатиш умумий залда ташкил этилди. Мурожаатчилар навбат кетма-кетлигини, ходимларнинг ҳар бир хатти-ҳаракатини, хизмат кўрсатиш сифатини кузатишлари мумкин.
ЗИЛЗИЛАДАН АЗИЯТ ЧEККАН ЎЗБEКИСТОН ФУҚАРОЛАРИ ЎЗБEКИСТОН РEСПУБЛИКАСИНИНГ ИСТАНБУЛДАГИ БОШ КОНСУЛХОНАСИГА МУРОЖААТ ҚИЛИШЛАРИ МУМКИН
✅ +902023232039 (Istanbul2020 канали)