Troublemakers & Ultras Action
13.1K subscribers
28.6K photos
10.6K videos
1 file
6.6K links
Український навколофутбол і не тільки.
Download Telegram
Фанати "Крістал Пелес" на вчорашньому матчі проти "Шахтаря".

Єврокубкові амбіції гірників зіткнулися із об'єктивною реальністю: лондонці виявилися набагато сильнішими за якістю гри та реалізацією гольових моментів.

Не можна відкидати і фактор пропущеного голу на 21-й секунді, який докорінно змінив початок гри.
"Кубок - Донбасу", - перф на секторі "Шахтаря" на вчорашньому матчі проти "Крістал Пелес".

Українські вболівальники нагадали про походження клубу. Справжній "Шахтар" може бути лише на українському Донбасі, і колись команда повернеться на рідний стадіон з новими трофеями.

фото: ФК "Шахтар".
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ліга Конференцій.
Фанати "Страсбурга" на вчорашньому виїзді в Мадриді.

Це був другий півфінал, що проходив паралельно із поєдинком в Кракові. Французькому клубові протистояв "Райо Вальєкано", який зрештою мінімально переміг (1-0). Такий рахунок залишає непогані шанси обом суперникам перед матчем-відповіддю, і точно не має лякати "Страсбур". На стадії 1/4 фіналу французи поступились в першій грі "Майнцу" (2-0), але вдома розгромили німців, забивши 4 голи.

Раніше мережею ширилася інформація про те, що в разі зняття бану з Михайла Мудрика, той міг би продовжити кар'єру саме в "Страсбурзі", оскільки клуб належить тим самим власникам, що й лондонський "Челсі". Однак днями Футбольна асоціація Англії шокувала українця, прийнявши рішення про його дискваліфікацію на 4 роки.

Нагадаємо, Мудрик був відсторонений від футболу з грудня 2024 року через справу про вживання допінгу. В його організмі знайшли заборонену речовину.
Сюжет каналу "Перший Криворізький", що розповідає про Матч Пам'яті на честь 25-ти полеглих на війні фанатів "Кривбаса" та містить коментар представника фанатського руху.

Цей захід відбувся два тижні тому, а цими хвилинами криворізький клуб грає на виїзді проти СК "Полтава". Слідом за встановленим в минулому турі, разом із "Динамо", рекордом найрезультативнішого матчу УПЛ, сьогодні "Кривбас" знову видає запальний матч.

Вже на 11-й хвилині рахунок був 2-2, чого ніколи раніше не трапялося в чемпіонатах України. Наразі попереду "Полтава" (3-2), а сам поєдинок перервано через повітряну тривогу.

https://t.iss.one/news_1kr/91035
Forwarded from Nord Division
Woodland Woolfs+Neighborhood (Динамо Київ) та Nord Division сьогодні на культурному заході 🔥
Troublemakers & Ultras Action
Photo
Ще про нещодавню акцію фанатів черкаського "Дніпра" та участь у ній представників київського "Динамо".

- "У Черкасах починається новий етап. Відродження навколофутбольного ультрас-руху, який завжди був не просто про футбол — а про характер, принципи і людей, що тримають слово.

Під кольорами черкаського «Дніпра» формується молодіжний колектив, який має одну мету — повернути рівень, який історично тримали черкащани в околицях футболу. Це не про масовість заради картинки. Це про якість, дисципліну і силу колективу.

Черкаси ніколи не були випадковими в цій темі. Тут завжди були люди, які розуміли, що така честь, взаємоповага і відповідальність за свої кольори.

Важливо, що цей рух має підтримку і зв'язок із побратимами. Наші друзі з київського «Динамо», а саме колектив Young Hope та їх молодіжне крило Young Rise — це ті, з якими вже зроблено перші кроки. Спільна акція і тренування — це не просто знайомство, це сигнал, що рух живий і він об'єднується
". (с)

by: ultras.cherkasy
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
→ «Fuck Putin. Ukraine and England together»

😀🇪🇺 Вболівальник «Шахтаря» та «Крістал Пелес» мило поспілкувалися про підтримку України

✈️@sctr31
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Сектор "Крістал Пелес" в об'єктиві ann_kayne

Вчора лондонці підтвердили не лише статус фаворита в протистоянні з "Шахтарем", але й нагадали, що саме цю команду багато хто вважає головним претендентом на трофей.

Початково "Пелес" мали виступати в Лізі Європи, але потрапили під санкції як команда, що належала тим самим власникам, що й інший учасник цього ж єврокубку. Мова йде про французький "Ліон".
Представники червоноградського "Шахтаря" також підтримували їхніх одноклубників в Кракові.

by: ultras_krystynopil
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Піро від фанатів вінницької "Ниви" на нещодавньому виїзді до Самбора.

by: green.spirit.vn
2 травня 2014 року назавжди закарбувалося в нашій пам’яті як день, коли Одеса твердо відмовилася від спроб втягнути місто в чужі принизливі триколорні сценарії .
Одеські та харківські ультрас стали на захист міста - як невід’ємної частини незалежної й єдиної України.

У цій боротьбі, де правда була на нашому боці, ми відстоювали не лише територію, а й гідність, свободу та майбутнє Одеси.
Ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих і з повагою згадуємо кожного, хто проявив відвагу в ті непрості дні.

Наш обов’язок - пам’ятати й не дозволити нікому спотворити правду.
Ми залишаємося відданими своєму місту, своїй країні та своїй честі.

Боротьба триває.

Одеса — це Україна. І так буде завжди. 🇺🇦