🔻O'zbekistonning yagona rasmiy axborot agentligi
O`zbekcha| Ўзбекча | Русская | Илм-фан | Тезкор
Ўзбекистон Республикаси Қуролли Кучлари ташкил этилганининг 30 йиллиги ҳамда Ватан ҳимоячилари куни муносабати биланҳарбий хизматчилар ва ҳуқуқни муҳофаза қилиш органлари ходимларидан бир гуруҳини мукофотлаш тўғрисида
О награждении группы военнослужащих и сотрудников правоохранительных органов в связи с 30-летием Вооруженных Сил Республики Узбекистан и Днем защитников Родины
Forwarded from Sirdaryo.uz
Oʻz ishini shunchaki emas, sidqidildan, halol bajarayotgan inson borki, u vatan va tinchlik himoyachisidir.
Jannatmakon diyorimiz - Yangi Oʻzbekiston rivoji uchun befarq boʻlmagan barchani Oʻzbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil etilganining shonli 30 yilligi va Vatan himoyachilari kuni bilan samimiy muborakbod etaman.
Sirdaryo viloyati hokimi G'ofurjon Mirzayev
Rasmiy sahifalarimizga obuna bo‘ling:
Telegram | Facebook | Instagram | Web-site
14 январь - Ватан ҳимоячилари куни ҳамда Ўзбекистон Республикаси қуролли кучларининг 30 йиллиги | Сирдарё вилояти Гулистон шаҳри
#14jan #uzbekiston24
Sirdaryo viloyati IIB YHXB yurtimiz tinchligi va farovonligi yo'lida xizmat qilayotgan barchani Vatan himoyachilari kuni munosabati bilan muborakbot etadi