Javboʻriyeva Iroda Bobur qizini koʻrganlar yoki u haqida maʼlumotga ega boʻlganlar +998932203910, +998662319834, 102 raqamlariga qoʻngʻiroq qilishlari soʻraladi.
Samarqand viloyati IIB Axborot xizmati
🔰ISHDAGI SAMARA QONUNIY FAOLIYATGA BOG‘LIQ
🔸Samarqand viloyati Ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasining chiqindilar bilan bog‘liq ishlarni amalga oshirish bo‘limi va shahar nazorat inspeksiyasi davlat inspektorlari tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2021 yil 22 fevraldagi 88-sonli qarorining tegishli bandlari ijrosini ta’minlash maqsadida shahar hududida faoliyat yuritayotgan ikkilamchi xomashyo qabul qilish shoxobchalarida O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Tadbirkorlik sub’ektlarining huquqlari va qonuniy manfaatlarini himoya qilish bo‘yicha vakilini habardor etish tartibida 2 ta ikkilamchi xomashyo qabul qilish shaxobchasida o‘rganish ishlari olib borildi. Mazkur shaxobchalarda aniqlangan huquqbuzarliklar yuzasidan korxonalar rahbarlariga nisbatan ma’muriy bayonnoma rasmiylashtirilib, tegishliligi bo‘yicha qonuniy qaror qabul qilish uchun to‘plangan hujjatlarni sud organiga yuborish choralari ko‘rilmoqda.
Boshqarma axborot xizmati
"Самарқанд" телеканалида илк бор Миллий кредит тизими томонидан ютуқли ўйинлар ўтказилади.
Бугун соат 19.00 да "Самарқанд" телеканалида тўғридан-тўғри эфирга узатиладиган Миллий кредит тизими томонидан ташкил этиладиган ютуқли ўйинларни томоша қилинг!
"Спарк" автомашинаси кимга насиб қиларкан? Биргаликда кўрамиз!