Махсус репортаж | «Ўзбекистон ёшлари форуми-2021» доирасидаги «Ибрат авлодлари» чет тиллари танлови
mtrk.uz | Youtube | Facebook | Telegram | uztv.tv
Jomboy tuman hokimligi, tuman xalq ta’limi bo‘limi hamda tuman turizm va sport bo‘limlari hamkorligida “Eng yaxshi tadbirkor direktor” tanlovi Nizomi asosida tumandagi umumiy o‘rta ta’lim maktablari o‘rtasida tanlov e’lon qilingan edi.
2021-yilning 18-dekabr kuni ushbu tanlov doirasida tumandagi 18-umumiy o‘rta ta’lim maktabida “Workout” sport maydonchasini tashkil etish va undan foydalanish bo‘yicha amaliy seminar tashkil etildi.
Seminarga 3-sektor hududidagi 23-, 24-, 25-, 26-, 27-, 28-, 29-, 30, 33-, 36-, 41-, 45-umumiy o‘rta ta’lim maktablarining direktorlari ishtirok etdi.
Seminar davomida “Workout” sport maydonchasidan foydalanish yo‘riqnomasi tanishtirildi. Shuningdek, o‘quvchilarning amaliy mashg‘ulotlar jarayonlari ham aks ettirildi.
Seminar davomida tuman hokimi o‘rinbosari J.Radjabov 18-maktabning bitiruvchi sinf o‘quvchilarining o‘quv dars jarayonlari bilan tanishdi.