"Samarqand viloyati teleradiokanali" DM
Viloyat hayotiga oid voqea-hodisalar haqida tezkor xabarlar, foto va video lavhalar berib boriladi. Jurnalist va blogerlarning chiqishlaridan ham xabardor bo‘lishingiz mumkin! Tel: (33) 739 07 72
Кун тартибидаги асосий масалалардан ташқари, йиғилишда маҳаллаларда ҳоким ёрдамчилари фаолиятини ташкил этиш билан боғлиқ вазифалар ҳам кўриб чиқилди.
Республика вакиллари ҳоким ёрдамчилари билан бирга ўзларига бириктирилган маҳаллалар билан бирма-бир танишиб чиққани таъкидланди.
Бугундан бошлаб республика вакиллари, келгуси ҳафтадан эса ҳоким ёрдамчиларини маҳаллабай меҳнат балансини шакллантириш, янги иш ўринларини яратиш ҳамда бандлик
дастурларини ишлаб чиқиш бўйича ўқитиш бошланади.
"Бир нарсани аниқ тушуниш лозим. Ҳоким ёрдамчиларини турли самарасиз мажлислар, ҳисоботлар билан юклаб ташламаслик зарур.
Улар ҳар бир хонадонга Президент сиёсатини олиб кириши, ислоҳотларга аҳоли ва тадбиркорларни ишонтириши ҳамда аниқ натижа кўрсатиши керак", деди давлатимиз раҳбари.
Айни пайтда йиғилишда кўриб чиқилган масалалар юзасидан мутасаддиларнинг ахбороти тингланмоқда.
Кластерлар фаолияти муҳокама этилди
#DIQQAT_DIQQAT!
🎯JORIY YILNING 16-DEKABR KUNI "O‘ZBEKISTON YOSHLAR FORUMI-2021" FORUM DOIRASIDA "STREET WORKOUT" MUSOBAQASI BO‘LIB O‘TADI.
MANZIL: O’ZBEKISTON RESPUBLIKASI QUROLLI KUCHLARI KICHIK MUTAXASSISLAR TAYORLASH MARKAZI (SOBIQ SVAKU), SIPITAMEN SHOX KO’CHASI 56-UY;