Narpay tuman hokimi, sektor rahbarlari tumandagi korxona va tashkilotlar mutasaddilari ishtirokida
Batafsil: https://fb.watch/p06aQsdFm_/?mibextid=Nif5oz
Oqdaryoda 90 o‘rinli yangi bog‘cha binosi foydalanishga topshirildi
Go'zalkent mahallasida qurilgan 9-maktabgacha ta’lim tashkilotining yangi va zamonaviy qiyofada foydalanishga topshirilganligi bugun mahallada istiqomat qiluvchi aholiga Yangi yil bayramiga bayramona sovg‘a bo‘ldi.
Maktabgacha ta’lim tashkiloti eski binosining sharoiti qoniqarsiz va past quvvatda ishlayotganligi sababli Investitsiya dasturi asosida 4,2 mlrd so‘m mablag‘ evaziga yangidan qurilib, foydalanishga topshirildi.
Binoning ochilish marosimida ishtirok etgan tuman hokimi Sherzod Qudratov bugungi quvonchli kun bilan mahalla ahlini qutlab, yurtimizda yoshlar ta’lim-tarbiyasiga qaratilayotgan e’tibor haqida so‘z yuritdi.
Alvon lenta kesilgach, maktabgacha va maktab ta’limi bo‘limi xodimlari, nuroniylar, mahalla faollari, keng jamoatchilik vakillari binoda bolajonlar uchun yaratilgan sharoitlar bilan tanishishdi.
Oqdaryo tuman hokimligi axborot xizmati
Quyosh panellarini oʻrnatish borasida qanday qulayliklar borligini bilasizmi?
Президент Шавкат Мирзиёев раислигида ҳудудларда ишлаб чиқаришни янада кенгайтириш ва хизматларни ривожлантириш масалалари муҳокамаси юзасидан видеоселектор йиғилиши ўтказилди.
Под председательством Президента Шавката Мирзиёева состоялось видеоселекторное совещание по вопросам дальнейшего расширения производства и развития сферы услуг в регионах.
#Mirziyoyev #videoselektor #sanoat #xizmatlar
Президент Шавкат Мирзиёев геология соҳасидаги вазифалар ижроси, 2024 йилга мўлжалланган геология-қидирув ва ишлаб чиқариш дастури юзасидан тақдимот билан танишди.
Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией об исполнении задач в сфере геологии, программе геологоразведочных и производственных работ на 2024 год.