🟨 Այսօր՝ ժամը 12:00-ին, Տավուշի մարզի Կիրանց բնակավայրից 1800 մ հյուսիս տեղի է ունենալու պայթեցման աշխատանք' 1(մեկ) պայթյուն:
🟨 Արարատ Միրզոյանը հանդիպում է ունեցել Հունգարիայի փոխվարչապետ Ժոլտ Շեյմենի հետ:
👍107👎65
🟨 Նիկոլ Փաշինյանն ասուլիսի մեկնարկին էկրանին ցուցադրեց «Իրական Հայաստանի» տեսլականը:
👎268👍141
🟨 Երդմնակալության արարողակարգային տեքստից հետո Պուտինը հանդես է եկել ծրագրային ելույթով. «ՌԴ-ն չի հրաժարվում արևմուտքի հետ երկխոսությունից, ընտրությունը նրանցն է»:
👎192👍41
🟨 Վաղը մեկնելու եմ Մոսկվա՝ նախագահելու ԵԱՏՄ բարձրագույն խորհդրի նիստը: ▫️Երկկողմ հանդիպում կունենամ ՌԴ նախագահի հետ: Նիկոլ Փաշինյան
🟨 Կան բազմաթիվ կուտակված խնդիրներ, որոնց մի մասը բարձրաձայնվել են:
Դրանք բարձրաձայնվել են Հայաստան-Ռուսաստան բարեկամական հարաբերությունների համատեքստից նեգատիվ նյուանսները հանելու նպատակադրումով:
👍162👎84
🟨 Ենթադրենք՝ այսպիսի իրավիճակ. ես ասում եմ՝ շատ լավ, հարգելի լրագրողներ, հարգելի եպիսկոպոսներ, վեհափառ հայրապետ։ Որ ասում եք, կասեցնում ենք գործընթացը։ Իսկ ի՞նչ է լինում դրանից հետո։ Դրանից հետո լինելու է պարզ բան՝ սկսվելու է պատերազմ։
👍224👎146
🟨 Եկեք հասկանանք այս գծին ովքեր են աջակցություն հայտնում՝ օտար երկրներում ծվարած նարկոբարոններ, կրիմինալներ, որոնք հավաքագրված են օտարերկրյա հատուկ ծառայությունների կողմից, ընդհուպ, կատարել և կատարում են կոնկրետ հանձնարարություններ:
👍249👎128
🟨 Երդմնակալության արարողությունից հետո Պուտինն ընդունել է Նախագահական գնդի շքերթը։
👎207👍42
🟨 Ես նախորդ տարի Մայիսի 9-ի միջոցառմանը մասնակցել եմ: Ես չեմ կարծում, որ ամեն տարի պետք է մասնակցեմ: Չեմ էլ հիշում այդպիսի պրակտիկա, որ ՀՀ որևէ ղեկավար ամեն տարի մասնակցի:
▫️Չե՞ք կարծում, որ տարօրինակ կլինի՝ ամեն տարի ՀՀ ղեկավարը մասնակցի Մայիսի 9-ի շքերթին: