Падажжі, це ж його прям очевидно і дуже влучно збили. Хіба це не на росії було?
https://t.iss.one/lachentyt/29224
https://t.iss.one/lachentyt/29224
Telegram
Лачен пише
Ще відео
Forwarded from D7 NEWS | Демократична Сокира
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Вертольотопад продовжується
Повідомляють про падіння ще одного біля н.п. Сурєцкій Муравєй в Брянській області.
🪓 Демократична Сокира🪓
Повідомляють про падіння ще одного біля н.п. Сурєцкій Муравєй в Брянській області.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤1👍1🔥1
Forwarded from Лачен пише
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як гарно
👍1🔥1🥰1
ІДЕАЛЬНО
Чому веганство з мотивацією "не вбивати" ніколи не працювало і не працюватиме:
https://youtube.com/shorts/px0qIoe_Pck
Чому веганство з мотивацією "не вбивати" ніколи не працювало і не працюватиме:
https://youtube.com/shorts/px0qIoe_Pck
YouTube
Joe Rogan on Why Being Vegan is Stupid 🤷♂️
#shorts #joerogan
Forwarded from Регіоналіті
У Києві екскаватором врятували їжака, що плив по річці
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
⚠️ ЙОБАНА БЛЯТЬ Р0СНЯ
Тривога в Києві, чуваки, ховаймось
До речі, на 444й день війни маємо 198260 дохлих москалів :3
Тривога в Києві, чуваки, ховаймось
До речі, на 444й день війни маємо 198260 дохлих москалів :3
Forwarded from Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
ебало своё сфоткайте, разведчики мамкины
а лучше сфоткайте ебальники тех пидаров, которых мы сегодня в воздухе захуярили
ах да простите забыл - там же ебала уже нет
как там диверсанты? нашли кого-то?
главное же на себя не найти
ублюдки руснявые
авиабомбы будете себе в огороды разве что запускать
будем ваших лётчиков находить и пиздить, а они об этом даже знать не будут
следующие цели и операции тоже будут очень интересными
готовы к unforeseen consequences, твари победоносные?
ах да простите забыл - там же ебала уже нет
как там диверсанты? нашли кого-то?
главное же на себя не найти
ублюдки руснявые
авиабомбы будете себе в огороды разве что запускать
будем ваших лётчиков находить и пиздить, а они об этом даже знать не будут
следующие цели и операции тоже будут очень интересными
готовы к unforeseen consequences, твари победоносные?
🟢 Відбій тривоги в Києві
Видихаємо, мої чуваки
До речі, за вчора ЗСУ демілітаризували 590 росіян :3
Видихаємо, мої чуваки
До речі, за вчора ЗСУ демілітаризували 590 росіян :3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
⚠️ ЙОБАНА БЛЯТЬ Р0СНЯ
Тривога в Києві, чуваки, ховаймось
До речі, на 444й день війни маємо 198260 дохлих москалів :3
Тривога в Києві, чуваки, ховаймось
До речі, на 444й день війни маємо 198260 дохлих москалів :3
🟢 Відбій тривоги в Києві
Видихаємо, мої чуваки
До речі, за вчора ЗСУ демілітаризували 590 росіян :3
Видихаємо, мої чуваки
До речі, за вчора ЗСУ демілітаризували 590 росіян :3