ME NE FREGO ✙ 🇺🇦
11.9K subscribers
13.6K photos
2.38K videos
69 files
3.38K links
Рупор правої антисистеми

@Christ_is_king_83 - Зв'язок

@fashkomments — чат

@MeNeFreg8 — посилання для друга

4441111073717575
https://t.iss.one/+RKP7TsKX6mQ3NmQy — допомога проекту
Download Telegram
Сезон пошуку гномів закінчено

@MeNeFreg8
😢110😁30🫡4👍3
Блять 😁

@MeNeFreg8
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁207🍌1
Ігорь. Буде балотуватись на вибори президента рашки в 2024

@MeNeFreg8
😁151👏2
Слон?

@MeNeFreg8
😁157🍌7💯21🫡1🗿1
30 октября в ходе штурмовых действий на авдеевском направлении погиб сапер 1-ого штурмового взвода РДК с позывным «Бритва».

В своем последнем бою именно он первым запрыгнул во вражеский окоп, первым его зачищал и держал оборону захваченных позиций от накатов противника. Также Бритва захватил в плен сержанта ВС РФ (видео с которым уже было опубликовано). На протяжении всего штурма проявил себя как отважный и надежный воин. Впоследствии Бритва геройски погиб от осколочных ранений, эвакуируя раненых бойцов ВСУ.
🫡156😢193🔥1😁1🤮1😈1
🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ чи є в неї футболка "доброго вечора ми з України"?

@MeNeFreg8
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁175🤡12😐54
Ілона Макс офіціАльно отримав статус американського пгавачка 🇺🇸

@MeNeFreg8
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁133👍10
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁167🤡95🔥2👍1🐳1💯1
От зараз напишу в кінці вумне слово і ніхто не здогадається що я написав хуйню

@MeNeFreg8
😁195🤡4👍2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Старостін Олександр Сергійович 16.10.90, контрактник мо рф, в/ч 16444 189 ОРБ.

Як і тисячі інших «невинних росіян» вирішив заробити грошей на вбивствах та геноциді українців. Потрапив у полон у районі Кремінної.
#Іванивполоні

@MeNeFreg8
🔥44😁6👍32🤮1
Все правильно, бо росії — українську владу🤙

@MeNeFreg8
😁191👍9🤯2💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Щзх? Телемарафон рОсняве іпсо? Зрада, зрада, бо вже скоро перемога

@MeNeFreg8
😢107😁17👍2🤣2🫡1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁199🤡18💯2🤣21
ACHTUNG! ACHTUNG! 🏴‍☠️

У нашій крамниці ви зможете придбати різноманітну ексклюзивну праву атрибутику. Наші товари неповторні, а ідеї невимовні! Приєднуйтесь!

@JagerShop18
@JagerShop18
@JagerShop18
👍14🔥2🙏21
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Інстаграм тої самої 13 річної дівчинки

@MeNeFreg8
😁156😡22🍌8👍3💯3
Чорноукрам всеж бути, цього разу вже 100%

@MeNeFreg8
🤮189😁69🗿6👍3🤡31🥴1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
БМП "Bradley" закочує червоноармійця в асфальт

@MeNeFreg8
🍌99❤‍🔥43😁8👏43👍2
Мусора підараси🐱

@MeNeFreg8
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁173🤮22👍6🤣1🤝1
Тут дивно абсолютно все

@MeNeFreg8
😁140
КОРУПЦІЙНИЙ СКАНДАЛ В КИЇВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ.

Студенти КиМУ масово розглядають можливість відрахування з університету. Однак схоже що університет це питання абсолютно не цікавить. Взагалі абсолютно пофігістичне та хамське відношення до своїх студентів. Наприклад:

•телеграм канал "Киевский движ" пише. Що на запитання студентів, що вони робитимуть у разі ракетної атаки, співробітник університету відповів, що "будуть дихати".

•Студентів, які навчалися на окупованих територіях за індивідуальною формою, були відраховані. Хотілося б дізнатись, що думає з цього приводу Міносвіти і науки.

• Скасування індивідуальних графіків учнів і звільнення вчителів, які викладають через Інтернет за межами України, у зв'язку з військовими діями.
• Припинення знижок для учнів на підставі того, що "таких дітей багато".

Адміністрація відповіла: "Забрати документи назад - це нормально. Якщо вам не подобається те, що ви бачите, забирайте свої документи додому!".

нагадуємо що з 16.11 всі н-ки за пропущені пари відробляються платно. однак все до 15.11 (включно) можно відпрацювати безкоштовно. 80 гривень за одну пропущену пару.
по факту розбираючи це питання, то платити за пропущені заняття не є цілком легальним.

все більше перші курси розчаровуються у міжнародному університеті. нестабільний розклад занять, невідповідальна поведінка кураторів, методистів, само викладачів, платні відпрацювання занять.

чи думаєте ви про відрахування?"


Цікава обстановка в цьому університеті. Бомбосховище в жахливому стані хоч грошей в них що можна лопатою грести. Забороняють індивідуально форму навчання. Один пропуск пари 80 гривень. Всі докази прикріпленні

@MeNeFreg8
😡66👍96😱2