Forwarded from Русский Добровольческий Корпус
30 октября в ходе штурмовых действий на авдеевском направлении погиб сапер 1-ого штурмового взвода РДК с позывным «Бритва».
В своем последнем бою именно он первым запрыгнул во вражеский окоп, первым его зачищал и держал оборону захваченных позиций от накатов противника. Также Бритва захватил в плен сержанта ВС РФ (видео с которым уже было опубликовано). На протяжении всего штурма проявил себя как отважный и надежный воин. Впоследствии Бритва геройски погиб от осколочных ранений, эвакуируя раненых бойцов ВСУ.
В своем последнем бою именно он первым запрыгнул во вражеский окоп, первым его зачищал и держал оборону захваченных позиций от накатов противника. Также Бритва захватил в плен сержанта ВС РФ (видео с которым уже было опубликовано). На протяжении всего штурма проявил себя как отважный и надежный воин. Впоследствии Бритва геройски погиб от осколочных ранений, эвакуируя раненых бойцов ВСУ.
🫡156😢19❤3🔥1😁1🤮1😈1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁167🤡9❤5🔥2👍1🐳1💯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Старостін Олександр Сергійович 16.10.90, контрактник мо рф, в/ч 16444 189 ОРБ.
Як і тисячі інших «невинних росіян» вирішив заробити грошей на вбивствах та геноциді українців. Потрапив у полон у районі Кремінної.
#Іванивполоні
@MeNeFreg8
Як і тисячі інших «невинних росіян» вирішив заробити грошей на вбивствах та геноциді українців. Потрапив у полон у районі Кремінної.
#Іванивполоні
@MeNeFreg8
🔥44😁6👍3❤2🤮1
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁199🤡18💯2🤣2❤1
⚡⚡ACHTUNG! ACHTUNG! 🏴☠️
У нашій крамниці ви зможете придбати різноманітну ексклюзивну праву атрибутику. Наші товари неповторні, а ідеї невимовні! Приєднуйтесь!
@JagerShop18
@JagerShop18
@JagerShop18
У нашій крамниці ви зможете придбати різноманітну ексклюзивну праву атрибутику. Наші товари неповторні, а ідеї невимовні! Приєднуйтесь!
@JagerShop18
@JagerShop18
@JagerShop18
👍14🔥2🙏2❤1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🍌99❤🔥43😁8👏4❤3👍2
КОРУПЦІЙНИЙ СКАНДАЛ В КИЇВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ.
Студенти КиМУ масово розглядають можливість відрахування з університету. Однак схоже що університет це питання абсолютно не цікавить. Взагалі абсолютно пофігістичне та хамське відношення до своїх студентів. Наприклад:
•телеграм канал "Киевский движ" пише. Що на запитання студентів, що вони робитимуть у разі ракетної атаки, співробітник університету відповів, що "будуть дихати".
•Студентів, які навчалися на окупованих територіях за індивідуальною формою, були відраховані. Хотілося б дізнатись, що думає з цього приводу Міносвіти і науки.
• Скасування індивідуальних графіків учнів і звільнення вчителів, які викладають через Інтернет за межами України, у зв'язку з військовими діями.
• Припинення знижок для учнів на підставі того, що "таких дітей багато".
Адміністрація відповіла: "Забрати документи назад - це нормально. Якщо вам не подобається те, що ви бачите, забирайте свої документи додому!".
Цікава обстановка в цьому університеті. Бомбосховище в жахливому стані хоч грошей в них що можна лопатою грести. Забороняють індивідуально форму навчання. Один пропуск пари 80 гривень. Всі докази прикріпленні
@MeNeFreg8
Студенти КиМУ масово розглядають можливість відрахування з університету. Однак схоже що університет це питання абсолютно не цікавить. Взагалі абсолютно пофігістичне та хамське відношення до своїх студентів. Наприклад:
•телеграм канал "Киевский движ" пише. Що на запитання студентів, що вони робитимуть у разі ракетної атаки, співробітник університету відповів, що "будуть дихати".
•Студентів, які навчалися на окупованих територіях за індивідуальною формою, були відраховані. Хотілося б дізнатись, що думає з цього приводу Міносвіти і науки.
• Скасування індивідуальних графіків учнів і звільнення вчителів, які викладають через Інтернет за межами України, у зв'язку з військовими діями.
• Припинення знижок для учнів на підставі того, що "таких дітей багато".
Адміністрація відповіла: "Забрати документи назад - це нормально. Якщо вам не подобається те, що ви бачите, забирайте свої документи додому!".
нагадуємо що з 16.11 всі н-ки за пропущені пари відробляються платно. однак все до 15.11 (включно) можно відпрацювати безкоштовно. 80 гривень за одну пропущену пару.
по факту розбираючи це питання, то платити за пропущені заняття не є цілком легальним.
все більше перші курси розчаровуються у міжнародному університеті. нестабільний розклад занять, невідповідальна поведінка кураторів, методистів, само викладачів, платні відпрацювання занять.
чи думаєте ви про відрахування?"
Цікава обстановка в цьому університеті. Бомбосховище в жахливому стані хоч грошей в них що можна лопатою грести. Забороняють індивідуально форму навчання. Один пропуск пари 80 гривень. Всі докази прикріпленні
@MeNeFreg8
😡66👍9❤6😱2