Forwarded from Олесічка :з
Небайдужа спільното,
Через отримані від декількох правоохоронних органів попередження, що цього разу домовитись з опонентними організаціями точно не вийде і в спокої нас точно не залишать, ми, організатори, не можемо ігнорувати цю інформацію, не можемо допустити, щоб хтось з нас усіх постраждав, тому погоджуємося не виходити вдруге.
Це не “здача позицій” і не відмова від наших вимог. Ми не припиняємо боротьбу — лише змінюємо формат, щоб не наражати учасників на небезпеку. Пропонуємо перенести нашу діяльність у онлайн. Як варіант - флешмоб у соцмережах з нашими плакатами та хештегом #зупинити15150.
Формат флешмобу:
з 14 травня і до 18-19 травня вибрати на кожен день окремі статті з нового ЦК, щоб привернути увагу громади не тільки до ЛГБТК+ і дати зрозуміти, що це стосується всіх;
щодня публікувати у своїх соцмережах, пабліках в кого є, фото з плакатами (не обов'язково "світити" себе, можна лише плакат або прикрити плакатом лице) по типу:
Я ПРОТИ!
статті № такої-то
#зупинити15150
І просто на сторіз чи в описі поста чи що ви будете робити, додати пояснення, що це за стаття і чому це не ок і ще раз клікабельний хештег. Також відмічати в цих сторіз/постах МаршЖінок, Інсайт, Юкрейн/КиївПрайд та інші ГО, що ви знаєте, що займаються цією справою.
Однозначно у неділю 17.05 тема саме прав ЛГБТК+, адже це міжнародний день боротьби з гомо- та трансфобією, давайте подумаємо у які дні які інші теми/статті ЦК беремо.
(Земля, цифровий образ, шлюб, право на забуття і тд)
Дякуємо всім, хто був поруч і не мовчить. Діліться своїми думками на тему онлайн-діяльності, флешмобу та бережіть себе ❤️
Через отримані від декількох правоохоронних органів попередження, що цього разу домовитись з опонентними організаціями точно не вийде і в спокої нас точно не залишать, ми, організатори, не можемо ігнорувати цю інформацію, не можемо допустити, щоб хтось з нас усіх постраждав, тому погоджуємося не виходити вдруге.
Це не “здача позицій” і не відмова від наших вимог. Ми не припиняємо боротьбу — лише змінюємо формат, щоб не наражати учасників на небезпеку. Пропонуємо перенести нашу діяльність у онлайн. Як варіант - флешмоб у соцмережах з нашими плакатами та хештегом #зупинити15150.
Формат флешмобу:
з 14 травня і до 18-19 травня вибрати на кожен день окремі статті з нового ЦК, щоб привернути увагу громади не тільки до ЛГБТК+ і дати зрозуміти, що це стосується всіх;
щодня публікувати у своїх соцмережах, пабліках в кого є, фото з плакатами (не обов'язково "світити" себе, можна лише плакат або прикрити плакатом лице) по типу:
Я ПРОТИ!
статті № такої-то
#зупинити15150
І просто на сторіз чи в описі поста чи що ви будете робити, додати пояснення, що це за стаття і чому це не ок і ще раз клікабельний хештег. Також відмічати в цих сторіз/постах МаршЖінок, Інсайт, Юкрейн/КиївПрайд та інші ГО, що ви знаєте, що займаються цією справою.
Однозначно у неділю 17.05 тема саме прав ЛГБТК+, адже це міжнародний день боротьби з гомо- та трансфобією, давайте подумаємо у які дні які інші теми/статті ЦК беремо.
(Земля, цифровий образ, шлюб, право на забуття і тд)
Дякуємо всім, хто був поруч і не мовчить. Діліться своїми думками на тему онлайн-діяльності, флешмобу та бережіть себе ❤️
❤23❤🔥6🔥2🥰1 1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🥰25🤔9 6❤🔥1❤1🔥1🤡1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😁19❤🔥7❤5🥰1😍1😭1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
17 травня – день боротьби з ненавистю щодо ЛҐБТІК+ людей
❤🔥43❤14🥰3