Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Одна из первых попыток российских оккупантов пересечь границу в Харьковской области - в объективе украинских пограничников. Наши воины с помощью дрона провели ползущих солдат, обнаружили место их скопления, и устроили горячий прием из стрелкового оружия.
👍3.25K❤🔥480🔥428🙏277❤80👏22😡20🤣19⚡9💊8☃2
Forwarded from Цензор.НЕТ | Новини України та світу, війна та аналітика
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
💥 "Колоди полетіли, як сірники": гігантський FPV-дрон "Королева Шершнів" скидає шість кілограм вибухівки на бліндажі окупантів
Нещодавно "Дикі шершні" передали військовим першу партію нашого нового дрону "Королева Шершнів". Дрони для бойових тестів передали одному із найпрофесійніших підрозділів на фронті - BULAVA із Президентської бригади ім. Б.Хмельницького.
Тести пройдено успішно. На відео ви побачите, як "Королеви" вивертають накати бліндажів підарів.
"Королева Шершнів" має високий рівень локалізації - дрони зібрані із великої частини українських деталей та електроніки. Це дозволило нам зроби дрон максимально дешевим у виробництві.
Зараз "Дикі шершні" переходять на етап масштабування виробництва. Таких Королев треба тисячі по всьому фронту, щоб окупанти не мали жодних шансів сховатися. Далі буде більше! Допоможіть виготовити потужні дрони для наших захисників:.
🔗 Монобанка send.monobank.ua/jar/7HkJmmYzkb
💳Номер картки банки
5375 4112 1818 0292
PayPal: [email protected]
#дикішершні
@censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
Нещодавно "Дикі шершні" передали військовим першу партію нашого нового дрону "Королева Шершнів". Дрони для бойових тестів передали одному із найпрофесійніших підрозділів на фронті - BULAVA із Президентської бригади ім. Б.Хмельницького.
Тести пройдено успішно. На відео ви побачите, як "Королеви" вивертають накати бліндажів підарів.
"Королева Шершнів" має високий рівень локалізації - дрони зібрані із великої частини українських деталей та електроніки. Це дозволило нам зроби дрон максимально дешевим у виробництві.
Зараз "Дикі шершні" переходять на етап масштабування виробництва. Таких Королев треба тисячі по всьому фронту, щоб окупанти не мали жодних шансів сховатися. Далі буде більше! Допоможіть виготовити потужні дрони для наших захисників:.
🔗 Монобанка send.monobank.ua/jar/7HkJmmYzkb
💳Номер картки банки
5375 4112 1818 0292
PayPal: [email protected]
#дикішершні
@censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
👍2.62K❤513🔥350🙏130🫡23🤣12🙉11💊8🥰6✍3😱3
🔴 ВОВЧАНСЬК «ЗА ДВА ДНЯ» І ТАТУЮВАННЯ "Я РУССКИЙ ОККУПАНТ"
У Вовчанську був захоплений полонений зі складу 138-ї мотострілецької бригади ЗС РФ Андрей Юргенс, який повідомив, що його бригада спільно з 25-ю мотострілецькою бригадою мали завдання захопити Вовчанськ «за два дня». На цих кадрах - повне відео його допиту.
Також покази дає Олег Коробко, військовослужбовець 1-го мотострілецького батальйону. Був танкістом, за його словами "захищав Донбас", але чомусь у Херсоні. Згодом через татуювання "Я русский оккупант" командування перевело його піхотинцем в так звану "утільчасть", куди відправляють всіх неугодних.
Олексій Бурмістров з республіки Комі потрапив до полону вже підстаркуватим. Йому пощастило заблукати і бути знайденим українськими бійцями.
Дивитися - https://youtu.be/v4klaEw9tvg
У Вовчанську був захоплений полонений зі складу 138-ї мотострілецької бригади ЗС РФ Андрей Юргенс, який повідомив, що його бригада спільно з 25-ю мотострілецькою бригадою мали завдання захопити Вовчанськ «за два дня». На цих кадрах - повне відео його допиту.
Також покази дає Олег Коробко, військовослужбовець 1-го мотострілецького батальйону. Був танкістом, за його словами "захищав Донбас", але чомусь у Херсоні. Згодом через татуювання "Я русский оккупант" командування перевело його піхотинцем в так звану "утільчасть", куди відправляють всіх неугодних.
Олексій Бурмістров з республіки Комі потрапив до полону вже підстаркуватим. Йому пощастило заблукати і бути знайденим українськими бійцями.
Дивитися - https://youtu.be/v4klaEw9tvg
YouTube
ВОВЧАНСЬК «ЗА ДВА ДНЯ» І ТАТУЮВАННЯ "Я РУССКИЙ ОККУПАНТ"
На напрямку Липці росіяни здійснили кілька атак піхоти, усі атаки відбито зі значними втратами росіян. У селищі Глибоке воїни 92-і штурмової бригади знищили групу російського спецназу, у ході контратаки двоє росіян з її складу взяті у полон.
Ніякого просування…
Ніякого просування…
👍1.66K😁250🔥175😡70❤44🤣32🤯23💯11🤔9💊5✍4
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Украинские защитники "выписывают" российских оккупантов из здания центральной больницы Волчанска Харьковской области. Те, как в каком-то зомби-муви, выпрыгивают из окон, падают с козырька и ломают ноги.
🔥4.06K😁823👍479❤162💊50👻39👏26😢26🙏20👀17✍5
Это очень смешно. Российские пропагандисты на скорую руку склепали бездарный ролик, где в Харьковской области украинский военнослужащий якобы нападает на "батюшку" прямо в храме, а пойманные на трассе "прихожанки" кричат как подрезанные и вступаются за него. Уже очень скоро пришлось оправдываться, потому что в эту актерскую игру не поверили даже свои дегенераты.
🤣4.22K💊739😁204👍131🤪44🔥19👻17❤14🥴10🦄8🌚7
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Просто в мясо! Воины 63-й отдельной механизированной бригады совместно с побратимами из 2-го Интернационального легиона обороны Украины артиллерией, минометами и дронами кучно нашинковали вражескую траншею, заставляя оккупантов взлетать ввысь как тряпичные куклы, разлетевшись на куски.
👍3.1K🔥1.55K❤206🥰78👏53🙏45😢19😡17🤣13🆒5😴4
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Українські прикордонники показали кадри боїв, що точаться у Вовчанську Харківської області. На цьому відео бійці ДПСУ прориваються через вогонь противника на посилення позицій до побратимів.
🙏3.78K❤580👍377🫡161🤣62😢19⚡16💊15🙊8✍4👀4
БУТУСОВ ПЛЮС
Годину тому воїни «Сталевого кордону», 57-ї, 71-ї бригад ЗСУ відбили першу танкову атаку росіян безпосередньо у Вовчанську. Знищено у місті два російських танки Т-72. Дрони, які уся країна і багато міст та громад направляють на харківський напрямок - працюють…
🔴 РОСІЙСЬКА БМП-2 ЗНИЩЕНА НА ОКОЛИЦІ ВОВЧАНСЬКА - ОПЕРАТОРИ ДРОНІВ 34-ГО БАТАЛЬЙОНУ 57-Ї БРИГАДИ
Учора воїни 57-ї бригади ЗСУ відбили першу танкову атаку росіян безпосередньо у Вовчанську і знищили у місті два російських танки Т-72. А вже сьогодні наші бійці вполювали ворожу БМП-2.
Ось як це було - https://youtu.be/CuQ7Hz1wDYI
Учора воїни 57-ї бригади ЗСУ відбили першу танкову атаку росіян безпосередньо у Вовчанську і знищили у місті два російських танки Т-72. А вже сьогодні наші бійці вполювали ворожу БМП-2.
Ось як це було - https://youtu.be/CuQ7Hz1wDYI
YouTube
РОСІЙСЬКА БМП-2 ЗНИЩЕНА НА ОКОЛИЦІ ВОВЧАНСЬКА - ОПЕРАТОРИ ДРОНІВ 34-ГО БАТАЛЬЙОНУ 57-Ї БРИГАДИ
Станьте спонсором цього каналу:
https://www.youtube.com/channel/UCg7T647ROSeONOCHeNMBduQ/join
Фейсбук: https://www.facebook.com/butusov.yuriy
Телеграм: https://t.iss.one/ButusovPlus
Інстаграм: https://www.instagram.com/butusov_plus/
Твітер: https://twitter.com/UButusov…
https://www.youtube.com/channel/UCg7T647ROSeONOCHeNMBduQ/join
Фейсбук: https://www.facebook.com/butusov.yuriy
Телеграм: https://t.iss.one/ButusovPlus
Інстаграм: https://www.instagram.com/butusov_plus/
Твітер: https://twitter.com/UButusov…
👍1.84K🔥797❤130🙏100🫡23❤🔥16😍8🎉7😡7😴4😭2
Forwarded from ✙DeepState✙🇺🇦
🙅 Ми жодним чином не хочемо виправдовувати командування бригади, яке ігнорувало проблеми та гралося в паперову армію. Мова буде йти виключно про бійців, які безпосередньо приймали і досі приймають участь в боях на даному відтинку.
🫡 Віримо, що військово-політичне керівництво достойно оцінить вклад кожного бійця, а за халатність буде жорстка відповідальність.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍3.07K❤431🙏413🫡245😢127😡79🤔49😁33😱18🤪15🔥11
Обвалившаяся крыша в средней школе в дагестанском городе Каспийск, которая простояла 85 лет без ремонта, чуть не прикончила учеников. Каспийск — главный пункт базирования Каспийской флотилии ВМФ России, где в том числе дислоцируется ракетный дивизион. Зачем ремонтировать свою школу, если на эти деньги можно построить ракету и развалить школу в Украине?
👍2.41K😁800🤯272🔥169💊94🤪64❤23🤨23😱15🙏12🌚11
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Безумно красивые кадры работы американской Bradley! На Покровском направлении экипаж 47-й отдельной механизированной бригады с наскока разбирает посадки с российскими оккупантами. Маневренность и мобильность, сила и мощь - просто незаменимая машина на фронте!
❤2.97K👍1.29K🔥572🙏105❤🔥77🤣50🫡47🙈24😡21🦄16😁12
Молитва от дронов, оказывается, работает! Эффект, правда, очень кратковременный.
🤣2.83K🔥610👍172❤78😁63🤪47🙏42😱19✍16😇12🌚11
‼️ Увага, триває збір для 5-ї окремої штурмової бригади.
Хлопцям, що боронять Бахмутський напрямок фронту, для виконання бойових завдань конче необхідні нічні дрони Autel. Під Часовим Яром зараз гаряче, окупанти кидають чималі сили для взяття населеного пункту. Квадрокоптери тут - розхідний матеріал, який треба постійно оновлювати.
🎯Ціль: 500 000.00 ₴
Серед тих, хто задонатить на суму 200 і більше гривень, буде рандомно розіграно тубус від Javelin - переносного ПТРК американського виробництва. У нього - особлива історія. З його допомогою воїни 5-ї окремої штурмової бригади знищили ворожий БТР, однак відстріляний тубус лишився на позиції, яку зайняли російські окупанти. Згодом наші бійці повернули позицію під український контроль і знайшли той самий Javelin.
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/4PhFWTdAWv
💳Номер картки банки
5375411414402565
П.С. Розіграш відбудеться у банці Монобанку. Доставка призів можлива лише по підконтрольній Україні території.
Хлопцям, що боронять Бахмутський напрямок фронту, для виконання бойових завдань конче необхідні нічні дрони Autel. Під Часовим Яром зараз гаряче, окупанти кидають чималі сили для взяття населеного пункту. Квадрокоптери тут - розхідний матеріал, який треба постійно оновлювати.
🎯Ціль: 500 000.00 ₴
Серед тих, хто задонатить на суму 200 і більше гривень, буде рандомно розіграно тубус від Javelin - переносного ПТРК американського виробництва. У нього - особлива історія. З його допомогою воїни 5-ї окремої штурмової бригади знищили ворожий БТР, однак відстріляний тубус лишився на позиції, яку зайняли російські окупанти. Згодом наші бійці повернули позицію під український контроль і знайшли той самий Javelin.
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/4PhFWTdAWv
💳Номер картки банки
5375411414402565
П.С. Розіграш відбудеться у банці Монобанку. Доставка призів можлива лише по підконтрольній Україні території.
👍1.93K❤396🙏352🤣47🫡22💊17🤪16🙈8⚡5🌚5☃2
🔴15 травня провів у Липцях. За моєю спиною дамба та водосховище.
Російська піхота намагається пробитись вперед в околицях села, але вибудуваний чіткий фронт оборони відбиває усі атаки. Тактика росіян: щильна розвдіка; масоване застосування дронів усіх типів; розмʼякшення оборони ударами артилерії, авіації та дронів; піхота силами від 10 до 30 солдат здійснює інфільтрацію - або намагається знайти незайняті розриви у наших бойових порядках, щоб просунутись у глибину, або знайти слабкі позиції, які у нас люблять малювати на картах - «спшки», і атакувати їх маючи перевагу у чисельності. Місцевість сприяє такій тактиці - багато густих посадок дозволяють малим групам здійснювати прихований маневр.
Наразі ворог знаходиться на відстані біля двох кілометрів від села. Але на цьому напрямку розгорнуті деякі підрозділи 92-і штурмової бригади ЗСУ та 13-і бригади НГУ Хартія, які добре організовані та керовані, і наші війська зараз мають перевагу над росіянами, попри більшу кількість озброєння та боєприпасів у ворога.
Неможливо передати мотивацію та натхнення наших воїнів, які займають оборону та ведуть бої з росіянами. Ніхто не збирається відступати, російська піхота несе значні втрати.
По Липцях регулярно завдаються авіаційні удари та ведеться турбуючий вогонь артилерії та мінометів.
Росіяни застосовують велику кількість дронів, російські fpv дрони над нами гудуть постійно, безперервно, і це не перебільшення. Тут працює значна кількість розрахунків, і схоже, що саме росіяни отримали свій мільйон дронів. Пересуваємось дуже обережно, малими групами, і постійно прослуховуємось, що зараз над нами летить, у який бік, який тип дрона. Нас часто помічають російські дрони, але щильна зелень дозволяє нам ховатись як тільки ми чуємо, як дрон починає нас шукати та займає позицію для атаки.
Дрони не тільки на передовій. В небі на відстань до 40 кілометрів постійно висять російські Орлани та Суперками, які корегують удари авіації, ракет та Ланцетів. Дрони противника постійно над Харковом, та нашими районами оборони, і це дозволяє ворогу інколи завдавати важкі удари. У всіх питання де наше ППО, чому не збивають. У мене питання, чому не працює хоча б система сповіщення - виявлення роботи російських дронів на висоті у нашому тилу і інформування де саме виявлені сигнали розвідувальних дронів.
Харків прикритий нашими якісно організованими та максимально вмотивованими військами, але потрібно прикриття з повітря.
Наші успіхи у боях під Липцями даються дуже нелегко. Ворог швидко вчиться, робить висновки, вдосконалюється, на фронті йдуть дуже важкі бої. Щодня відбуваються контактні бої на коротких відстанях. Битва за Харківщину продовжується.
Російська піхота намагається пробитись вперед в околицях села, але вибудуваний чіткий фронт оборони відбиває усі атаки. Тактика росіян: щильна розвдіка; масоване застосування дронів усіх типів; розмʼякшення оборони ударами артилерії, авіації та дронів; піхота силами від 10 до 30 солдат здійснює інфільтрацію - або намагається знайти незайняті розриви у наших бойових порядках, щоб просунутись у глибину, або знайти слабкі позиції, які у нас люблять малювати на картах - «спшки», і атакувати їх маючи перевагу у чисельності. Місцевість сприяє такій тактиці - багато густих посадок дозволяють малим групам здійснювати прихований маневр.
Наразі ворог знаходиться на відстані біля двох кілометрів від села. Але на цьому напрямку розгорнуті деякі підрозділи 92-і штурмової бригади ЗСУ та 13-і бригади НГУ Хартія, які добре організовані та керовані, і наші війська зараз мають перевагу над росіянами, попри більшу кількість озброєння та боєприпасів у ворога.
Неможливо передати мотивацію та натхнення наших воїнів, які займають оборону та ведуть бої з росіянами. Ніхто не збирається відступати, російська піхота несе значні втрати.
По Липцях регулярно завдаються авіаційні удари та ведеться турбуючий вогонь артилерії та мінометів.
Росіяни застосовують велику кількість дронів, російські fpv дрони над нами гудуть постійно, безперервно, і це не перебільшення. Тут працює значна кількість розрахунків, і схоже, що саме росіяни отримали свій мільйон дронів. Пересуваємось дуже обережно, малими групами, і постійно прослуховуємось, що зараз над нами летить, у який бік, який тип дрона. Нас часто помічають російські дрони, але щильна зелень дозволяє нам ховатись як тільки ми чуємо, як дрон починає нас шукати та займає позицію для атаки.
Дрони не тільки на передовій. В небі на відстань до 40 кілометрів постійно висять російські Орлани та Суперками, які корегують удари авіації, ракет та Ланцетів. Дрони противника постійно над Харковом, та нашими районами оборони, і це дозволяє ворогу інколи завдавати важкі удари. У всіх питання де наше ППО, чому не збивають. У мене питання, чому не працює хоча б система сповіщення - виявлення роботи російських дронів на висоті у нашому тилу і інформування де саме виявлені сигнали розвідувальних дронів.
Харків прикритий нашими якісно організованими та максимально вмотивованими військами, але потрібно прикриття з повітря.
Наші успіхи у боях під Липцями даються дуже нелегко. Ворог швидко вчиться, робить висновки, вдосконалюється, на фронті йдуть дуже важкі бої. Щодня відбуваються контактні бої на коротких відстанях. Битва за Харківщину продовжується.
🙏4.34K👍1.08K❤396🫡106😢59🤣44💔14🦄14☃9❤🔥9🌚7
Forwarded from Цензор.НЕТ | Новини України та світу, війна та аналітика
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
⚡️⚡️⚡️ "Порт подорвали! Порт взорвали наш!": українські БПЛА атакували головний порт Чорноморського флоту РФ та мазутний термінал у Новоросійську
Новоросійський морський порт — один з найбільших портів Чорного моря, найбільший порт Росії. Тому сили оборони України застосували одразу понад три десятки БПЛА. Також під атакою опинилися мазутний термінал та об'єкт "Транснєфті". Повідомляється про те, що місто знеструмлене. Загалом користувачі мережі нарахували до 40 вибухів.
Громадський транспорт у Новоросійську після атаки БПЛА та вибухів не працює, — заступник голови міста. Місцевим рекомендують на залишати свої будинки.
🔸 Також було атаковано окупований Севастополь - у місті частково пропало світло (відео наразі відсутнє).
🔸 Успішно атаковано і Туапсе - Туапсинський нафтопереробний завод горить після атаки БПЛА.
❤️🔥 Щиро дякуємо розробникам, виробникам і операторам українських БПЛА за такі чудові ранки.
@censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
Новоросійський морський порт — один з найбільших портів Чорного моря, найбільший порт Росії. Тому сили оборони України застосували одразу понад три десятки БПЛА. Також під атакою опинилися мазутний термінал та об'єкт "Транснєфті". Повідомляється про те, що місто знеструмлене. Загалом користувачі мережі нарахували до 40 вибухів.
Громадський транспорт у Новоросійську після атаки БПЛА та вибухів не працює, — заступник голови міста. Місцевим рекомендують на залишати свої будинки.
🔸 Також було атаковано окупований Севастополь - у місті частково пропало світло (відео наразі відсутнє).
🔸 Успішно атаковано і Туапсе - Туапсинський нафтопереробний завод горить після атаки БПЛА.
❤️🔥 Щиро дякуємо розробникам, виробникам і операторам українських БПЛА за такі чудові ранки.
@censor_net| Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
🔥7.05K👍1.43K❤🔥299❤253👏92🙏55🥰41😁29🤔16😢13😭1