Український Моссад працює 💪
Спецслужби України провели підрив окулярів для FPV-дронів, коли вони були прямо на головах росіян 💥
Вісім ворожих операторів БПЛА втратили зір 😎
Це навіть круче за пейджери
🫡 ❤️ 🫡 ❤️ 🫡 ❤️
Спецслужби України провели підрив окулярів для FPV-дронів, коли вони були прямо на головах росіян 💥
Вісім ворожих операторів БПЛА втратили зір 😎
Це навіть круче за пейджери
🫡 ❤️ 🫡 ❤️ 🫡 ❤️
1👍86🔥38👏5🤡2
Forwarded from 🇺🇦GANUL🇺🇦
росія демонструє як вона хоче миру, запускаючи шахеди по мирним кварталам Одеси🤬
Ворог хоче методом терору тиснути на Україну☝🏻
Як хочеться щоб на місці росії був океан
Ворог хоче методом терору тиснути на Україну☝🏻
Як хочеться щоб на місці росії був океан
💯94🤬15👍2😢1
День Тризуба — день нашого коду нації
Тризуб — не просто малюнок на печатці чи штампі.
Це символ, який проходить крізь кров, крізь покоління, крізь віки боротьби. Це те, що вирізали на стінах в’язниць, що приховували під одягом у найтемніші часи, що малювали на касках і стягах, вирушаючи в бій.
Його стирали з прапорів, палили, забороняли.
За нього саджали, за нього вбивали.
Але знаєш що? Він вижив.
Бо тризуб — це ми.
Сьогодні він офіційний.
Сьогодні він не ховається в підпіллі, не вирізається на колодах у Сибіру, а гордо сяє на нашій формі, на техніці, на серцях.
Але це не означає, що він у безпеці.
Бо ворог все ще хоче його стерти.
І тут питання не в символі, а в нас. Чи усвідомлюємо ми, що тризуб - це не просто герб, це відповідальність?
Чи розуміємо, що він означає не “нас не пустили в НАТО”, а “ми самі собі держава, і ніхто не має права вирішувати за нас”?
Сьогодні, як ніколи, важливо не просто вшановувати символи, а жити ними.
Не просто носити їх на рукавах, а бути гідними їх.
Бо тризуб — це не про документи. Це про право на свою землю, свою історію і своє майбутнє.
І раз уже нам випало жити в час, коли цей герб знову на передовій історії — давайте зробимо все, щоб він залишився там назавжди.
Чистий, сильний, український.
З Днем Тризуба!
Нехай завжди буде кому його носити і кому за нього боротися.
Тризуб — не просто малюнок на печатці чи штампі.
Це символ, який проходить крізь кров, крізь покоління, крізь віки боротьби. Це те, що вирізали на стінах в’язниць, що приховували під одягом у найтемніші часи, що малювали на касках і стягах, вирушаючи в бій.
Його стирали з прапорів, палили, забороняли.
За нього саджали, за нього вбивали.
Але знаєш що? Він вижив.
Бо тризуб — це ми.
Сьогодні він офіційний.
Сьогодні він не ховається в підпіллі, не вирізається на колодах у Сибіру, а гордо сяє на нашій формі, на техніці, на серцях.
Але це не означає, що він у безпеці.
Бо ворог все ще хоче його стерти.
І тут питання не в символі, а в нас. Чи усвідомлюємо ми, що тризуб - це не просто герб, це відповідальність?
Чи розуміємо, що він означає не “нас не пустили в НАТО”, а “ми самі собі держава, і ніхто не має права вирішувати за нас”?
Сьогодні, як ніколи, важливо не просто вшановувати символи, а жити ними.
Не просто носити їх на рукавах, а бути гідними їх.
Бо тризуб — це не про документи. Це про право на свою землю, свою історію і своє майбутнє.
І раз уже нам випало жити в час, коли цей герб знову на передовій історії — давайте зробимо все, щоб він залишився там назавжди.
Чистий, сильний, український.
З Днем Тризуба!
Нехай завжди буде кому його носити і кому за нього боротися.
1❤73👍21💯3💩1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
2025.
💔Дитинство українських дітей.
Щоб ви всі повиздихали, кацапи кончені.
💔Дитинство українських дітей.
Щоб ви всі повиздихали, кацапи кончені.
💔67🤬16😢7👍3❤1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Український оператор дрона підловив окупанта, який тягнув кудись міну.
Насправді, інтрига тут була лише в одному: чи придумає кацапський солдат кинути цю міну в дрон, щоб відео вийшло ще епічніше.
Покровський напрямок.
Насправді, інтрига тут була лише в одному: чи придумає кацапський солдат кинути цю міну в дрон, щоб відео вийшло ще епічніше.
Покровський напрямок.
👍44🔥29😁12😢1
Небесна Сотня — це не просто історія, це наші люди.
Багато хто з тих, хто сьогодні воює в нашому підрозділі, починав свій шлях саме там, на Майдані.
Вони стояли за свободу тоді й продовжують захищати її зараз - уже зі зброєю в руках.
Майдан навчив нас, що гідність варта боротьби.
А війна нагадує, що свобода дається дорогою ціною.
Ми пам’ятаємо тих, хто віддав життя, і робимо все, щоб їхня жертва не була марною.
Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!
Багато хто з тих, хто сьогодні воює в нашому підрозділі, починав свій шлях саме там, на Майдані.
Вони стояли за свободу тоді й продовжують захищати її зараз - уже зі зброєю в руках.
Майдан навчив нас, що гідність варта боротьби.
А війна нагадує, що свобода дається дорогою ціною.
Ми пам’ятаємо тих, хто віддав життя, і робимо все, щоб їхня жертва не була марною.
Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!
🙏78💔14👍12🫡4😢1💩1
🔎Дональд Трамп заявив, що президентові України Володимиру Зеленському «необов’язково» бути на переговорах із росією.
Про це він заявив під час інтерв’ю журналістові Браяну Кілміду на радіо Fox.
За його словами, Зеленський провів жахливу роботу щодо переговорів із росією та буцімто нічого не зробив за ці три роки.
Ну це абзац, навіть для мене.
Таку херню цей рудий несе, шо капець
Про це він заявив під час інтерв’ю журналістові Браяну Кілміду на радіо Fox.
За його словами, Зеленський провів жахливу роботу щодо переговорів із росією та буцімто нічого не зробив за ці три роки.
«Він три роки ходив на зустрічі, але нічого не домігся. Тож, якщо чесно, я не думаю, що це дуже важливо — бути на зустрічах. З ним дуже важко укладати угоди», — додав Трамп.
Ну це абзац, навіть для мене.
Таку херню цей рудий несе, шо капець
🤬90🤔6🤪3👍2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Робота мінометників 4-го батальйону «Сила Свободи» бригади Нацгвардії «Рубіж»
Страйк! 🫡
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
1❤62🔥20👍14
Forwarded from Василий
Читаєш і і не віриться що такі можуть бути безтолкові президенти, невже в Америці немає достойних щоб терористові голову наклоняє
💯81🤷♂7👍2🤡1
На аеродромах рф триває спорядження Ту-95 ракетами Х-101 — Tracking
☝️(Натисніть на синє щоб відкрити)
Поки це просто "тримаємо в курсі" щоб не дивуватися у разі чого
Так, наразі маємо наступну обстановку:
— 5х Ту-95МС, (з яких 2х на зарядці) та 1х Ту-160 видно на супутниковому знімку авіабази «Енгельс-2»
— 2х Ту-95МС повернулися назад на авіабазу «Оленья» (Мурманська обл) після відповідного спорядження.
— вчора прилітав транспортний Іл-76 і це вже 3-й рейс на авіабазу з 18.02, зрозуміло для чого.
— мінімум 4 Ту-95МС, які споряджені ракетами Х-101 перебувають на «Оленья».
Загальна кількість Ту-95МС та Ту-160 біля України станом на 22.02 становить 16х одиниць:
🛩️ «Оленья» - 9х Ту-95МС.
🛩️ «Енгельс-2» - 3х Ту-95МС.
✈️ «Енгельс-2» - 1х Ту-160.
🛩️ «Дягилево» - 3х Ту-95МС
☝️(Натисніть на синє щоб відкрити)
Поки це просто "тримаємо в курсі" щоб не дивуватися у разі чого
🤬39🙏16👍4😁1
Шановний Ігорю Вікторовичу!
Від усього особового складу АРАТТА щиро вітаємо вас із Днем народження!
Ви – справжній друг нашого підрозділу, людина честі та сили. Ваша підтримка та вірність спільним принципам заслуговують на глибоку повагу. У цей день бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, успіху в усьому та вірних людей поруч.
Нехай ваш шлях буде прямим, а сила духу – непохитною. Дякуємо, що ви з нами.
З найкращими побажаннями – особовий склад АРАТТА ГУР МО
Від усього особового складу АРАТТА щиро вітаємо вас із Днем народження!
Ви – справжній друг нашого підрозділу, людина честі та сили. Ваша підтримка та вірність спільним принципам заслуговують на глибоку повагу. У цей день бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, успіху в усьому та вірних людей поруч.
Нехай ваш шлях буде прямим, а сила духу – непохитною. Дякуємо, що ви з нами.
З найкращими побажаннями – особовий склад АРАТТА ГУР МО
🔥46❤22👍11💩1
Пентагон спростував заяви Трампа про $350 млрд допомоги Україні, уточнивши, що з лютого 2022 року США виділили близько $183 млрд
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😁44🤡22👍4
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
ЗРОБИМО УКРАЇНУ ВИННОЮ ЗНОВУ!
Make Ukraine Guilty Again! (animation)
@freeonis
💊 Підписуйся на наш канал
Слідкуй за нами в соціальних мережах👇 і ставай частиною незламної сили!
🌐 Instagram 🌐 Facebook🌐 YouTube
Make Ukraine Guilty Again! (animation)
@freeonis
Слідкуй за нами в соціальних мережах👇 і ставай частиною незламної сили!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💯54👍9👏3
Ранку, друзі ☕️
Наша перемога стала ще на один рік ближче 🫡
Наша перемога стала ще на один рік ближче 🫡
❤62👍9🙏9🫡3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Кирило Буданов відкрив першу частину Меморіалу українським розвідникам
У Києві напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення відкрили перший елемент Меморіалу українським розвідникам.
Його авторами стали архітектор Андрій Лесюк і скульптор Назар Білик, відомі за створення меморіалу Героям Небесної Сотні у Львові.
Начальник ГУР МО Кирило Буданов наголосив, що меморіал – це честь і вдячність воїнам, які боролися та віддали життя за Україну.
Вічна слава розвідникам, що полягли за Україну!
🫡 Честь усім, хто продовжує боротьбу!
🇺🇦 Слава Україні!
У Києві напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення відкрили перший елемент Меморіалу українським розвідникам.
Його авторами стали архітектор Андрій Лесюк і скульптор Назар Білик, відомі за створення меморіалу Героям Небесної Сотні у Львові.
🔹 Символіка меморіалу
На першому камені висічено слово “Вічність” багатьма мовами світу – як знак подвигу воїнів, які стали на захист України.
Дві стели у композиції символізують крила та щити, між ними – простір тиші з іменами полеглих героїв. З висоти композиція нагадує око – символ постійної пильності та захисту.🛡 Це місце емоційної присутності, де пам’ять про героїв оживає, – сказав скульптор Назар Білик.
Начальник ГУР МО Кирило Буданов наголосив, що меморіал – це честь і вдячність воїнам, які боролися та віддали життя за Україну.
Україна – непокірний бастіон героїв. Ми силою здобудемо справедливий мир, а зло буде покаране. Дякую всім, хто бореться і підтримує нас”
, – сказав він.
Вічна слава розвідникам, що полягли за Україну!
🫡 Честь усім, хто продовжує боротьбу!
🇺🇦 Слава Україні!
2❤87🫡17👍6🔥5
Леоніде, брате вітаємо тебе з Днем Народження!
Ти той, хто не просто служить – ти гориш і заряджаєш інших своїм вогнем.
Там, де інші вагаються , ти віриш.
Де відмовляють – ти йдеш вперед.
І саме завдяки таким, як ти, тримається підрозділ, тримається армія, тримається Україна.
Працювати поруч із тобою – це безцінно.
Дякуємо за твою силу, за впертість, за те, що не опускаєш рук, навіть коли навколо темно.
Бажаємо, щоб тобі завжди вистачало сил, побратимів поруч і твердого грунту під ногами.
З Днем Народження!
Нехай всі твої бої будуть переможними!
Ти той, хто не просто служить – ти гориш і заряджаєш інших своїм вогнем.
Там, де інші вагаються , ти віриш.
Де відмовляють – ти йдеш вперед.
І саме завдяки таким, як ти, тримається підрозділ, тримається армія, тримається Україна.
Працювати поруч із тобою – це безцінно.
Дякуємо за твою силу, за впертість, за те, що не опускаєш рук, навіть коли навколо темно.
Бажаємо, щоб тобі завжди вистачало сил, побратимів поруч і твердого грунту під ногами.
З Днем Народження!
Нехай всі твої бої будуть переможними!
1❤100👍12🍾3🫡3🤡1