СтратКом ЗСУ / AFU StratCom
55.1K subscribers
19.8K photos
11.2K videos
4 files
14.4K links
Захищаємо своє!

Офіційна інформація про ЗСУ.

FB: facebook.com/AFUStratCom
X(УКР): twitter.com/StratCom_AFU
INST: instagram.com/afustratcom/
YT: https://youtube.com/@afustratcom/
YT: https://www.youtube.com/@UAFStratCom

Site: https://www.zsu.gov.ua/
Download Telegram
ЕКСКЛЮЗИВ. Виліт на бойовому МІ-24 в Маріуполь – пілот армійської авіації

Ніхто з його команди не вірив, що повернеться з цього польоту живим.
Євгеній, пілот, який здійснював єдиний виліт в Маріуполь на МІ-24, щоб відволікти увагу ворога від групи МІ-8, які евакуювали поранених та доставляли боєприпаси та підкріплення на оточений Азовсталь.


Ще одна неймовірна історія, що була відома дуже вузькому колу людей. Ще один епізод страшної та героїчної "маріупольської операції", яку здійснили льотчики армійської авіації. Так, на Марік літав наш "крокодил". І не просто "літав" - він там такого лиха кацапнінаробив, що просто...
Цей дядько та його екіпаж - і далі працюють.

https://www.youtube.com/watch?v=qxYn202PyYg

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
969👍170🔥47👏13🙏9😁2🤔1
До уваги мешканців тимчасово окупованого Бердянського району.

🚨 Рашисти на тлі тотальних провалів та невдач починають вдаватися до терору місцевого населення району.

🚨 На всіх блокпостах проводяться фільтраційні заходи – для виявлення партизанів та патріотів.

🚨 Перевіряють мобільні телефони, документи, особисті речі (зокрема "дорогі"). Зафіксовано випадки вилучення.

🚨🚨🚨 Будьте обережні та обережні, з цього моменту ще більше.

📯 Нехай прийде "жест доброї волі" і орки покинуть нашу землю. Ну а поки чекаємо на ЗСУ і готуємося проганяти орків.

🚨 Ви можете надіслати інформацію на правах анонімності в бот - @evocationinfobot або @Oleg_Rachko. Все це допоможе ході швидкої деокупації регіону ЗСУ.

https://t.iss.one/+se8fmg_ZBfo2YmM0
👍380🙏111🤬45😢10🔥722
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Шикарне відео, як наші воїни помножують на нуль зеків з вагнера

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
👍908🔥43373👏33🥰4😁4🙏4🤯1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Оператори зведеної тактичної групи "Адам" за роботою.

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
🔥862👍18467🤣17🍾12😁11👏4🥰1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Черговий успішний обмін полоненими.

В День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів збройних сил, нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок, 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів.

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
1.01K👍251🙏91❤‍🔥23🔥3🥰1🤔1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
ЧМОбік перестріляв кацапських мусорів

У новошахтинсьу ростовської області та його передмісті шукають чоловіка з кулеметом, який поранив поліцейських.

Решті місцевих копів вже наказали озброїтися автоматами та одягнути бронежилети. Мешканців просять сидіти вдома та не з'являтися на вулиці.

За даними ЗМІ, у місті запроваджено план "Сірена". Шукають чоловіка на зріст 180-190, одягненого в камуфляж. Попередньо, це дезертир із кулеметом, який чинив опір поліції у Старій Соколівці – є поранений.

Через дезертира з кулеметом у новошахтинську закривають дитячі садки та виїзд із міста.

Орки в паніці...

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
👍807🔥226😁128👏28🎉2315🤡15🤔2💩2🙏1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
59 бригада ЗСУ на донецькому напрямку перетворює багато кацапів на хороших

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
👍927184🔥177🥰2🤮1💩1🙏1
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Жодного українця не залишимо в російських тюрмах, таборах та «ізоляціях».

Фільм «Повернення» демонструє, як уся команда працює та що стоїть за процесами обміну.

Ми пам’ятаємо про всіх. Настане день – привітаємо знову на свободі. В Україні.
____

We will not leave any Ukrainian in Russian prisons, camps and "isolations".

The "Return" film demonstrates how the whole team works and what is behind the exchange processes.

We remember everyone. The day will come and we will greet every released again. In Ukraine.
716👍148🙏70🤔4😢4😱1
Forwarded from ДвіЩ
Лікарі Латвії вже знають латинь, для чого їм знати ще одну мертву мову?
😁1.4K👏287👍20645🤔8🔥7👎3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Коли твою тачку нормально прокачали і тепер вона валить орків

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
🔥1.11K👍26499🎉4😁3👎2🤔1
Яка сумна новина

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
👍621🔥212😁43👏32🤬1814😢10🤣7🤔3🍾3🍌2
🔥559👍13949👏11🙏2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
кацапня, да-да, ми знаємо, що ви слідкуєте за нашим каналом, кого ви зібрались перемагати?! Український вільний народ ладен витерпіти все, аби і дали бути свободним і жити у вільній країні. А всі ті, хто вас підтримують, це так і ж самі манкурти як і ви. Це раби, які ніколи не були і не хочуть бути вільними. Повзіть назад на свої болота і здохніть там якнайшвидше, звільніть від себе світ!

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
1.13K👍293🔥18🙏11💔2
👍458🔥21345👏8🎉2
Як це вони ще не зігують в прямому ефірі? Напевне ж дуже хочеться!

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
🤬743🤡117💩76👍10🔥6👎5💯2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
халіно, курська область. Вчора. Красівоє

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
801👍277🔥233👏14🤩11🙈1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Спецоперація по плану: пральні машинки захоплені - на черзі ванна

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
🤮607😁165🤡78🤬47👍31🤯12🔥6🥰1🙏1
Инциденты на российских аэродромах и неклассическая изнанка последствий

Вот уже вторые сутки весьма актуальной темой остаётся серия инцидентов на российских аэродромах стратегического значения. Инцидентов, происхождение которых нам неизвестно, но которые целиком и полностью унизили россию, как страну, пугающую весь мир своей ядерной триадой и время от времени совершающей ритуальные омовения своих стратегических бомбардировщиков-ракетоносцев противопожарной пеной.

Но, во всей этой истории с российскими самолётами, которые она ни сейчас, ни когда-нибудь в будущем неспособна производить и которые для неё на вес золота, интересно другое.

Ни для кого не секрет, что за войной в Украине наблюдает весь мир. В том числе и те страны, которые Москва считает своими историческими врагами. И эти страны видят на протяжении последних более чем 9 месяцев следующие…

Они видят как страна, армию которой считали второй армией в мире и ряд “уважаемых” аналитиков утверждал, что Украина падёт через 3 дня, 96 часов, неделю, месяц… в итоге проигрывает с треском и позором по всем фронтам.

Они видят, как россия растратила весь тот потенциал, которые не накапливала на самом деле, а эксплуатировала все эти десятилетия наследие СССР, тем самым не только оставаясь отсталой в техническом и технологическом плане страной, но деградирующей в производственном смысле... не способной сегодня даже серийно выпускать танки!

Они видят не только все недостатки тактики и стратегии вс рф, старую систему управления, бездарность командования, но и неизменность всех ущербных составляющих советской армии в российской.

Но, из последней серии инцидентов они увидели, что в россии отсутствует современное ПВО. Или, как минимум, отсутствует профессиональная компонента в экипажах ЗРК. Или всё таки ПВО?

Ведь, украинская ПВО творит чудеса с первых дней войны, а она представляет собой старый советский костяк систем малого, среднего и большого радиуса действия. У россии же вроде как более современное оборудование, всякие там С-400, ЗРПК «Панцирь-С1» и прочие там Торм-М2 и С-350.

Но нет, в россии произошла череда инцидентов и, Конашенков заявил, что виной тому якобы был украинский БПЛА «Стриж». Не знаю, в курсе генерал-словоблуд относительно того, что «Стриж» это советский, отсталый и примитивный БПЛА размером практически с F-16, гудящий как предвестник Апокалипсиса, или нет, но своим перлом он лишь опозорил российскую ПВО.

То есть, истребитель, причём старый, ещё советских времён, залетает в российское воздушное пространство, пролетает более 700 км и наносит удар по стратегическому объекту, на котором находится авиация из состава ядерной триады?

Мне кажется или Конашенкова следует арестовать за дискредитацию российской армии? Или…

Или суть неизменна. Международные наблюдатели за войной увидели, что вне зависимости от того, что именно нанесло удар по российским аэродромам оно обошло хвалёную российкую ПВО и выполнило эту задачу. То есть, эти наблюдатели, которых неистово бояться в Кремле, видят не только то, что “вторая” армия в мире тянет в зону боевых действий в Украину танки Т-62 и гаубицы Д-1, но то, что у неё, по сути, нет ПВО.

Хотя, что в этом удивительного? Разве российского производства ПВО не позорилось в Сирии? А, что происходило в Ливии? Разве не российского производства ПВО азербайджанская армия щёлкала как семечки в Карабахе? Разве ракетный крейсер «Москва» не представлял собой в первую очередь морского базирования ПВО, прикрывающую всю черноморскую группировку РОВ от ударов ракетным оружием, от удара которым он и затонул? Разве не ЗРК «Тор-М2» должен был прикрыть судно «Василий Бех» от ракетных ударов? Разве не российское ПВО прикрывало вышки Бойко? Разве… Разве… Разве… Ну и аэродромы. По крайней мере, пока. Но они не первые и не последние в этом бесконечно списке.

Российское ПВО? Покупателей этого хлама поздравляю с их капиталовложением. Но главное не поздравление. Главное, что теперь об этом знают все! Абсолютно все.

Источник: https://site.ua/alexander.kovalenko/incidenty-na-rossiiskix-aerodromax-i-neklassiceskaya-iznanka-posledstvii-iy951vl
👍888👏7937🔥27😁13👎3🎉2🥰1🙏1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Відеопідтвердження знищення досить рідкісного російського бронетранспортера КамАЗ-43269 "Выстрел"

@AFUStratCom - найактуальніші і найсвіжіші новини
👍759🔥32442👏11👌3🎉2👎1🙏1